Nová výstavba

Právě stavíme RD ve Lhotě u Plzně

Právě stavíme dvojdomky ve Lhotě u Plzně

Nové bydlení Plzeň

Krby a kamna

Zelená úsporám !

obrázek/

Stavební firma Čermák - Plzeň

Naše stavební firma provádí kompletní výstavby rodinných a bytových domů na klíč. Stavební firma Čermák Plzeň  zajistí vše od zpracování projektové dokumentace (od s námi spolupracujících architektů), přes činnosti nutné k vydání povolení stavby až k samotné realizaci stavby a kolaudaci. Také prodáváme, instalujeme krbová kamna, zahradní krby (doporučujeme vám navštívit stránky Krby Čermák Plzeň). Před zahájením výstavby obdržíte rozpočet stavby a 3D vizualizaci vašeho nového domu.

Rekonstrukce od profesionální stavební firmy

Stavební firma Čermák Plzeň realizuje dílčí opravy či generální rekonstrukce celých objektů, bytů či jejich částí (bytových jader). Provádíme zateplení a opravy fasád již několik let. Jsme stavební firma s bohatými zkušenostmi nejen z regionu Plzeň. Jsme specialista na rekonstrukce fasád.

Fasády

Naše stavební firma se sídlem v Plzni nabízí profesionální řešení v oblasti zateplení vašeho domu (fasády). Rádi vám poradíme s výběrem správného zateplovacího materiálu i se samotnou realizací. Investice do zlepšení tepelně-izolačních vlastností budovy přináší řadu nesporných výhod, zejména snižuje náklady na energie.

 

  • Využijte při zateplování dotaci z programu Zelená úsporám. Kontaktujte nás!

Ploty, zámkové dlažby

Zpravidla jednou z posledních činností, kterou se při stavbě či rekonstrukci domu zabývá stavební firma Čermák Plzeň, je úprava venkovních ploch. Nabízíme bohatý výběr dlažby od kamenných kostek až po betonové dlažby v širokém tvarovém i barevném provedení. Rovněž realizujeme provedení oplocení pozemku všech druhů (zděné ploty, gabiony, atd.).

3D vizualizace

Kvalitu 3D návrhů garantuje Stavební firma Čermák Plzeň.

Stavební firma Čermák Plzeň vám vypracuje 3D návrh domu či bytu. Ve 3D návrhu zhmotníme vaše představy o ideálním bydlení. 3D vizualizace jsou vytvořeny v profesionálních grafických programech SketchUp8 a Artlantis Studio. Využíváme moderní technologie a nebojíme se konkurence. Kontaktujte nás!

Průmyslová výstavba

Nabízíme stavby a rekonstrukce průmyslových objektů jako jsou výrobní haly, skladovací prostory, administrativní budovy, apod. (průmyslová výstavba)

 

Stavební firma Čermák Plzeň provádí:

 

  • dílčí výstavbu
  • kompletní stavby
  • samozřejmě včetně inženýrských sítí, elektroinstalací, vytápění či zdravotně technických instalací.

Zelená úsporám

Stavební firma Čermák Plzeň myslí na vaše úspory!

Dotace programu Zelená úsporám je zaměřena na využívání energie z obnovitelných zdrojů a úspory energie v oblasti bydlení. V programu je podporováno kvalitní zateplení rodinných a bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a účinná tepelná čerpadla a také výstavba domů v pasivním energetickém standardu.

 

V programu Zelená úsporám poskytujeme:

 

• zateplení vnějších obvodových stěn

• zateplení střech

• zateplení suterénu

• výměnu oken a dveří

 

Vše o Programu na www.zelenausporam.cz